Op 11 oktober maakte ik een foto van een buizerd (buteo buteo). Ik had deze roofvogel nog nooit gezien in het Vrijheidsbos. 20 oktober liep ik tegen de avond op een andere plek in het bos en zag weer een buizerd, nu zittend op een steunpaal van een boom. Dit was voor mij echt weer een verrassing.
Dan twee foto's van de blauwe reiger (Ardea cinerea) in zittende houding te genieten van de zon. Na de eerste foto dacht ik, ga eens even mooi zitten voor de foto en de rechter foto is het resultaat.
Tot slot nog even gezocht naar wat paddenstoelen. De roze zijn slijmzwammen op een stuk vergane boomstam en de witte zijn kluifzwammen (Helvella crispa); in het Engels heten zwammen uit deze familie elfenzadels, een stuk sprookjesachtiger dan de Hollandse ‘kluif’. Nu is het even uit met het zwammen.
Nieuwe reacties
12.11 | 13:36
Woensdag was ik in het bos veel dank voor het plaatsen van het bordje bi...
08.10 | 06:36
Er is maar één land: de aarde. Er is maar één volk: de mensheid. Er is ...
03.10 | 16:41
volgens de getoonde kaart staat onze boom (zomereik) in de regel CC a...
02.04 | 07:54
Beste Ben, Ik neem aan dat de tekst die je zoekt op één van de grote ged...